Monday, 20 February 2017

TOŁPA | MAŁA WIELKA PIELĘGNACJA


Markę Tołpa z pewnością większość z Was doskonale kojarzy. Ale czy znacie jej poszczególne linie pielęgnacyjne? Jeśli nie, w dzisiejszym poście przedstawię Wam produkty, które warto przetestować na własnej skórze. W pierwszej kolejności jednak należy dobrze poznać rodzaj swojej skóry. 

Thursday, 16 February 2017

Friday, 3 February 2017

Monday, 30 January 2017

Monday, 23 January 2017

Tuesday, 17 January 2017

Wednesday, 11 January 2017

Thursday, 5 January 2017

Tuesday, 27 December 2016

Wednesday, 14 December 2016

Tuesday, 29 November 2016

Wednesday, 23 November 2016

Thursday, 17 November 2016